Dla naszych rowerzystów

Styl i funkcjonalność

Samoobsługowe stacje naprawcze dla rowerów

W ostatnim czasie możemy zauważyć wzrost popularności rowerów i hulajnóg zarówno tych klasycznych jak i napędzanych energią elektryczną. W naszej ofercie, oprócz wiat rowerowych i stojaków, znajdują się również samoobsługowe stacje naprawcze prosto od producenta. Są one wyposażone w szereg narzędzi niezbędnych do wykonania naprawy naszych jednośladów. W zależności od wybranej wersji stacja naprawy rowerów może być wyposażona w pompkę nożną, ręczną lub kompresor elektryczny (230V). Stacja naprawcza może zostać pomalowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Stacje naprawy STANDARD

Zobacz więcej

Stacje ładujące E-BIKE

Zobacz więcej

Stacje naprawy RETRO

Zobacz więcej

Stacje naprawy WISZĄCE

Zobacz więcej

Stacje MYJĄCE

Zobacz więcej

Stacje serwisowe dla rowerów


Jak poradzić sobie z niezbędną naprawą roweru w drodze? Korzystając z dedykowanych stacji serwisowych dla rowerów. W naszej ofercie dostępne są najbardziej nowoczesne stacje naprawy dla rowerów, które pozwalają na m.in.:

  • dokonanie szybkiego przeglądu pojazdu,
  • naprawę rowerów na miejscu,
  • napompowanie kół,
  • wymianę opony rowerowej,
  • naładowanie rowerów elektrycznych.

Stacja naprawy dla rowerów to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala dokonać szybkiego przeglądu także hulajnóg czy rowerów elektrycznych. Na podstawowym wyposażenia stacji serwisowej znajdują się narzędzia naprawcze, takie jak klucz płaski, łyżki do opon, ręczna pompka z manometrem, klucze nastawne i uniwersalne, a także klasyczne wkrętaki krzyżowe i płaskie. Istnieje również możliwość zamontowania dedykowanych narzędzi na indywidualne życzenie klienta.

Gdzie można zamontować stację naprawy dla rowerów?


Stacje serwisowe rowerów mogą być instalowane w dowolnych miejscach, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na terenach prywatnych. Najczęściej stacje naprawy dla rowerów można spotkać w parkach miejskich, nieopodal sklepów, wiat przystankowych czy myjni samoobsługowych. Dobrą lokalizacją są także stacje benzynowe, tereny blisko drogi rowerowej.

Dopasowani do każdej przestrzeni


Oferujemy stacje w kilku wersjach i wzorach w zależności od upodobań klienta. Nowość w naszym asortymencie stanowią stacje RETRO, do wyboru w trzech wersjach stylistycznych. Swoim wyglądem doskonale wpiszą się w każde, nawet najbardziej wymagające otoczenie. Dodatkowo powierzchnia stacji naprawczej może zostać wykorzystana w celach informacyjnych i reklamowych, poprzez umieszczenie na niej trwałych naklejek. Na takiej etykiecie można umieścić logo firmy, motywacyjne hasło lub inną dowolną grafikę.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: