Stojaki rowerowe dwupiętrowe

Problem ograniczonej przestrzeni dotyka coraz więcej miast, przy czym dotyczy to już nie tylko dużych aglomeracji, ale również mniejszych miejscowości, w tym wypoczynkowych, które w trakcie sezonu urlopowego zalewa fala turystów. Z uwagi na rosnącą emisję spalin, koszty paliwa oraz chęć zwiększenia mobilności, a także ze względów zdrowotnych coraz więcej osób wybiera jednoślady. Aby zapewnić im wystarczającą ilość miejsca na bezpieczne parkowanie w pobliżu zakładu pracy, miejscach spędzania wypoczynku albo siedziby placówki publicznej, warto zdecydować się na nasze stojaki rowerowe dwupoziomowe. Wykorzystanie piętrowych stojaków rowerowych to idealna alternatywa dla standardowych rozwiązań, która umożliwia zaoszczędzenie nawet do 50% powierzchni. Pozwala na optymalne zagospodarowanie miejsca na parkingach firmowych, obiektów handlowych czy też budynków mieszkalnych.

Stojaki jednostronne

Zobacz więcej

Stojaki dwustronne

Zobacz więcej
Nasze stojaki piętrowe wygodnie umieścisz tam, gdzie zechcesz – dopasujesz ich wielkość do dostępnej w pobliżu budynku przestrzeni, przy czym w każdej chwili możesz je poszerzyć o kolejne moduły. Nasze wyroby są nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale również estetyczne – wszędzie przyciągną uwagę rowerzystów i przechodniów swoim ciekawym kształtem.

Stojaki wykonane są z wysokiej jakości stali, która podlega procesowi cynkowania ogniowego, dzięki czemu można je montować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Wstawienie i zestawienie roweru ze stojaka jest niezwykle proste i nie wymaga użycia dużej siły przez użytkownika, dzięki zastosowaniu siłowników, które wspomagają te czynności.

Jeśli priorytetem są dla Ciebie solidne i designerskie stojaki rowerowe, producent SAWO dysponuje dopasowaną do Twoich potrzeb ofertą.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: