Wiaty rowerowe 2Tier

model podwyższony pod stojaki rowerowe piętrowe

Wiata 2Tier na rowery

Wiata 2Tier (podwyższona) na rowery w stojakach piętrowych — producent SAWO


Ograniczenia ruchu samochodów w centrum miast, rosnąca liczba osób dojeżdżających do pracy rowerami, popularyzacja miejskich stacji jednośladów - z roku na rok obserwujemy coraz więcej proekologicznych trendów i nawyków. Dlatego w ofercie SAWO nie mogło zabraknąć rozwiązań wspierających organizację miejsc parkingowych dla jednośladów. Nasze podwyższone wiaty 2T (Two-Tier) na rowery w stojakach piętrowych spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, są trwałe, a przy tym estetyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu najlepszych technologii dostępnych na rynku sprawnie łączymy estetykę i funkcjonalność wszystkich rozwiązań zastosowanych w projektach wiat rowerowych. Sprawdź nasze realizacje!

W naszej ofercie znajdziesz kilka różnych gotowych modeli wiat 2T, które zostały zaprojektowane według zasad ergonomii i wymagań jakie wynikają z zastosowania stojaków rowerowych piętrowych.

Wiata rowerowa 2T - solidna konstrukcja spełniająca restrykcyjne normy bezpieczeństwa


Do wykonania wiaty na rowery wykorzystujemy wiele wysokojakościowych materiałów: stal - do skonstruowania stabilnej konstrukcji, szkło, blachę trapezową, poliwęglany - do zadaszenia oraz bocznej zabudowy. Ponadto stelaż jest dodatkowo zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki temu nasze wiaty rowerowe charakteryzują się odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Wiaty rowerowe - komplementarny element infrastruktury Twojej firmy


Każda nasza realizacja jest nie tylko trwała, ale również estetyczna, aby mogła wkomponować się w już istniejącą infrastrukturę. Aby stworzyć spójną przestrzeń, wybierz kolor z dostępnej palety RAL, a my pomalujemy nim elementy konstrukcyjne zamówionej wiaty rowerowej.

Z dokładną specyfikacją konkretnych modeli możesz zapoznać się na odrębnych podstronach dotyczących wiat rowerowych. W tym celu kliknij wizualizacje wybranego modelu. Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru, zgłoś się do nas. Doradcy SAWO pomogą Ci wybrać właściwy produkt lub dostosują konstrukcję do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rowerownia - producent SAWO


Jeśli potrzebna Ci wiata rowerowa producent SAWO oferuje najwyższą jakość swoich realizacji. Skontaktuj się z działem sprzedaży i wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: