Stanowiska zrobotyzowane

technologia i efektywność

Nowoczesne i niezawodne maszyny

Jako innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma stale dążymy do rozbudowy naszego parku maszynowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie rzetelnie i sprawnie sprostać każdemu zamówieniu. Do wytwarzania naszych produktów stosujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie. Zastosowana technologia pozwala na precyzyjne i dokładne wycinanie elementów stalowych. Każdego roku poszerzamy nasz park maszynowy o kolejne stanowiska lub modernizujemy już istniejące. W ostatnim czasie do naszego parku maszynowego dołączyły roboty spawalnicze FANUC.

zuautomatyzowane roboty spawalnicze

Wykorzystanie zautomatyzowanych robotów spawalniczych FANUC pozwala wytwarzać produkty powtarzalne z dużą szybkością, na dużym obszarze roboczym, przy zachowaniu bardzo wysokiej dokładności, która wynosi +/- 0,03 mm. Dzięki robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych zoptymalizowana została produktywność zakładu, przy jednoczesnej eliminacji błędów.

Posiadamy najwyższej klasy kompaktową przecinarkę plazmową STIGAL DYNAMIC X-PRO. To niezwykle nowoczesne urządzenie cechuje się bardzo wysoką dynamiką i przyspieszeniem, co wydatnie redukuje czas i koszty produkcji z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości cięcia.

przecinarka plazmowa
prasy krawędziowe

Do precyzyjnego gięcia elementów metalowych wykorzystujemy zaś prasy krawędziowe CNC. Nasz model pracuje w zakresie aż do 8 metrów i nacisku 600 ton. Urządzenie to pozwala nam otrzymywać detale o pożądanym kształcie zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta.

Nasz park maszynowy uzupełniają różnego rodzaju giętarki, przecinarki laserowe, gilotyny, zawiesia, prasy krawędziowe. Na wyposażeniu jest również gratowarka i dziurkarka trzpieniowa.

park maszynowy
hale rzemieślnicze

Wszystkie nasze hale rzemieślnicze są wyposażone w suwnice marki GH (od 3,2 do 5,0 t) umożliwiające przenoszenie wielkogabarytowych konstrukcji.

Firma posiada własne środki transportu w postaci samochodów ciężarowych do przewozu naszych zamówień na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Jeden z pojazdów marki MAN wyposażony jest we własny wózek widłowy, co znacznie usprawnia przeprowadzenie operacji rozładunku przewożonych materiałów.

tir, brązowa przyczepa

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie wykonywać produkty ze stali szybko i precyzyjnie. Zwiększanie rodzaju operacji, możliwości produkcyjnych i samej produktywności to dziś warunki konieczne, aby zachować konkurencyjność na rynku międzynarodowym.

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę lub poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami