Stojaki na rowery standardowe

Wybrane realizacje

Jako producent funkcjonalnych i wyróżniających się ciekawym zdobnictwem wyrobów oferujemy nowoczesne stojaki na rowery. Są to elementy małej architektury, które ułatwiają poruszanie się po mieście za pomocą jednośladów. Ze względu na ciekawą kolorystykę oraz niebanalne kształty, są efektowną dekoracją otoczenia, w jakim znajduje się siedziba firmy albo instytucji publicznej. Nasze stojaki rowerowe są wykonane z wysokiej jakości stali, dlatego cechuje je duża wytrzymałość bez względu na warunki atmosferyczne panujące w otoczeniu. Dzięki temu mogą one być użytkowane przez długi czas bez obaw o szybkie zniszczenie. Stojaki zachowają swoją naturalną kolorystykę nawet w obliczu intensywnego słońca czy opadów deszczu lub śniegu.

Stojak rowerowy od SAWO

Każdy wyprodukowany przez nas stojak na rowery jest funkcjonalny, co oznacza, że użytkownicy jednośladów bardzo łatwo podepną do niego swoje pojazdy. Nie trzeba tracić czasu na zbędne ruchy – wystarczy wygodnie i szybko umieścić rower przy stojaku oraz zastosować linkę, łańcuch czy uchwyt typu U-lock. Znacznie usprawnia to dotarcie do siedziby firmy albo urzędu, co niewątpliwie będzie zachętą do częstszego odwiedzania takich podmiotów i wzrostu liczby odwiedzin w placówkach. Nic bowiem nie przyciąga Klientów czy petentów w taki sposób, jak rozwiązania poprawiające komfort ich codziennego funkcjonowania. Już dziś skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Stojaki rowerowe dla hoteli to istotny element małej architektury tworzący przyjazne środowisko dla osób uwielbiających jeździć na rowerach. Nasze produkty obejmują różnorodne rozwiązania mające na celu ułatwienie przechowywania i zabezpieczania pojazdów dla gości hotelowych. Stanowią także istotną część infrastruktury dla wysokiej klasy ośrodków wypoczynkowych, które starają się zaoferować kompleksowe udogodnienia dla swoich klientów. Takie rozwiązania znacząco wpływają na wizerunek hotelu. W końcu jest to szansa na przyciągnięcie nowych gości, którzy chcą wypożyczyć rowery na miejscu lub planują przyjazd z własnymi jednośladami.

Wytrzymałe stojaki i wiaty rowerowe dla hoteli

Profesjonalne stojaki rowerowe dla hoteli powinny spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa związane z przechowywaniem rowerów, aby zapewnić klientom poczucie pewności co do bezpieczeństwa ich mienia. Jako doświadczony producentów różnorodnych konstrukcji, w tym samoobsługowych wiat naprawczych, stojaków, doskonale wiemy, jak duże znaczenie ma dobór odpowiednich materiałów. 

W trakcie realizacji konkretnego zamówienia zwracamy szczególną uwagę na jakość stosowanych surowców. Wykorzystujemy materiały wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne. Nasze stojaki i wiaty dla hoteli są odporne na działanie wilgoci, opady deszczu i śniegu, silny wiatr, czy intensywne promienie słońca. 

Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować produkt, który będzie się świetnie prezentował bez względu na otaczające warunki. Dla hoteli jest to szczególnie ważne, ponieważ każdy element znajdujący się na posesji wpływa na wizerunek firmy. Prawidłowo wykonane stojaki rowerowe i stacje naprawcze dla hoteli świadczą o profesjonalizmie i rzetelnym podejściu do potrzeb klientów. 

Personalizacja projektu 

Stojaki rowerowe hotele powinny być dopasowane do konkretnego otoczenia. Każdy ośrodek wypoczynkowy ma dokładnie dobrane wyposażenie. Najlepiej, aby cała aranżacja, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, była spójna. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt dopasować do potrzeb klientów. Możemy wykonać standardowe konstrukcje zabezpieczające rowery lub bardziej spersonalizowane wersje, np. zawierające w sobie nazwę ośrodka. 

Projektujemy wysokiej klasy stojaki rowerowe dla hoteli dostępne w różnych stylach, umożliwiając tym samym dopasowanie do estetyki danego obiektu. Mogą to być eleganckie konstrukcje stalowe, minimalistyczne stojaki rowerowe lub nawet designerskie rozwiązania stanowiące integralną część architektury otoczenia. Takie rozwiązania sprawdzą się szczególnie w zabytkowych częściach miast, które narzucają obiektom użyteczności publicznej zachowanie tradycyjnych elementów architektury. 

Zwracamy również uwagę na funkcjonalność i ergonomię.  Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o łatwości użycia i zapewnieniu bezpiecznego przechowywania rowerów. Ergonomiczne ułożenie stojaków pozwala na wygodne zaparkowanie roweru i łatwe zabezpieczenie przed kradzieżą. 

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz maksymalny stopień dopasowania do Państwa obiektu. Wykonujemy również wygodne wiaty rowerowe dla hoteli i stacje naprawcze.

Wybrane realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z niektórych realizacji. Niniejsza galeria będzie stale uzupełniana. Zapraszamy do regularnego powracania na naszą stronę aby zapoznać się z aktualizacjami.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: