Wiaty dla palących

Estetyka i funkcjonalność

Wiaty dla palących

Wiaty dla palących — producent SAWO

Chcesz wydzielić miejsce poza budynkiem i przeznaczyć je na palarnię? Twoim zdaniem wiata dla palących powinna być przede wszystkim trwała oraz ergonomiczna, ale także estetyczna? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy SAWO — produkujemy wiaty dla palących, które posiadają wszystkie powyższe cechy — sprawdź nasze realizacje.

Trwałe wiaty dla palaczy — funkcjonalność i ergonomia przede wszystkim

Palarnia powinna być przede wszystkim trwałą i wytrzymałą konstrukcją. Właśnie dlatego w SAWO wiata dla palaczy powstaje z wysokiej klasy materiałów (szkło lub poliwęglan), które zapewniają odporność na: działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Ponadto nasze konstrukcje zabezpieczamy przed korozją — wykorzystujemy ocynkowanie ogniowe.

Dzięki materiałom oraz wykorzystywanym technologiom wiata dla palących zachowuje swój nienaganny stan na długie lata.

Estetyczne wiaty dla palących — z dbałością o kolor

Nasze palarnie są elementem infrastruktury, który z łatwością dopasuje się do pozostałych budynków użyteczności publicznej. Elementy konstrukcyjne możemy pomalować na wybrany przez Ciebie kolor z dostępnej palety RAL.

W firmie SAWO stawiamy nie tylko na trwałość naszych produktów, ale skupiamy się także na estetyce oraz szczegółach realizacji. Dzięki temu palarnia producenta SAWO nie rzuca się w oczy i tym samym jest naturalnym dopełnieniem planu architektury okolicy.

Wiaty dla palących — producent SAWO

Jesteśmy doświadczonym producentem z bogatym portfolio. Dzięki temu możemy przygotować indywidualne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Wyprodukujemy trwałe, solidne oraz estetyczne wiaty dla palących: pracowników, gości oraz kontrahentów Twojej firmy. Nasze palarnie mogą powstać w wielu różnych miejscach, poniżej wymieniliśmy najpopularniejsze z nich.

Palarnia przy zakładzie pracy

Zarządzasz magazynem, prowadzisz zakład produkcyjny czy fabrykę i potrzebujesz wiaty dla palących? Producent SAWO gwarantuje produkt wykonany z trwałych materiałów i sprawną realizację swojej usługi.

Palarnia przy dużym i małym biurowcu

Zarówno duży, jak i mały biurowiec powinien mieć odpowiednio zaplanowaną infrastrukturę w najbliższej okolicy.  Jednym z jej elementów mogą być wiaty dla palaczy — producent SAWO oferuje między innymi estetyczne realizacje, które bez problemu wpasują się w otoczenie.

Wiata dla palących — producent SAWO zaprasza do kontaktu!

Jeśli potrzebna Ci wiata dla palaczy — producent SAWO to firma, której możesz zaufać. Mamy do dyspozycji biuro projektowe, najnowsze technologie, wysokiej jakości materiały oraz doświadczenie. Trwałe i estetyczne palarnie — producent SAWO to gwarancja zadowolenia z wykonanej realizacji.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: