Wiaty samochodowe

Wiaty samochodowe to skuteczna forma ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Solidne oraz trwałe konstrukcje oferowane przez naszą firmę są estetyczne i odporne na działanie niekorzystnych czynników. Jako producent wiat samochodowych możemy zaoferować duży wybór carportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze konstrukcje sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu.

Rozmiar i kształt wiaty samochodowej dostosowujemy do istniejącej architektury. To pomaga zachować spójność stylistyczną. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz zabezpieczeń skutecznie chroni przed skrajnymi temperaturami i wilgocią. Konstrukcja wiaty samochodowej jest wykonana ze stalowych belek. Do wyboru mamy kilka rodzajów pokrycia dachowego. W zależności od kształtu dachu wykorzystujemy poliwęglany, blachę trapezową lub szkło. Nasi doradcy pomagają w wyborze optymalnych rozwiązań. Staramy się sprawnie łączyć parametry jakościowe oraz aspekty ekonomiczne. Każde zlecenie na wiaty samochodowe traktujemy indywidualnie. Jako producent carportów zapewniamy dużą elastyczność w wyborze materiałów oraz projekcie całej konstrukcji. Dbamy o krótkie terminy realizacji oraz fachowy montaż.

Postaw na solidne, trwałe i estetyczne wiaty samochodowe prosto od producenta. Bogate portfolio carportów stanowi najlepszą rekomendację i potwierdzenie jakości oferowanych produktów.

Wiata samochodowa Model QUBIC – najczęściej wybierany model wiaty w 2022 roku

Szczególnie polecamy model Qubic – został zaprojektowany przez naszą firmę w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, które zdeterminowane jest ciągle rosnącą liczbą samochodów i rowerów, które użytkownicy chcą chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jej nowoczesny design, idealnie wpisuje się w nowe trendy w budownictwie i architekturze – prosta minimalistyczna forma wiaty, bez zewnętrznych rynien i rur spustowych a jednocześnie pozwalająca na wykorzystanie wody deszczowej z powierzchni dachu wiaty jest atrakcyjną i ekologiczną propozycją dla naszych klientów. W modelu tym (jak w większości produkowanych przez nas wiat) możemy zastosować zabudowę ścian bocznych z rożnego rodzaju materiałów i w zależności od preferencji klienta (np. szkło, drewno, deska kompozytowa, blacha).

Inne modele – wybrane realizacje

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: