Konstrukcje i zadaszenia

Gotowi na każde wyzwanie

Pozostałe konstrukcje i zadaszenia

Mała architektura – funkcjonalne rozwiązania dla firm oraz instytucji

W naszej ofercie dostępne są trwałe i solidne konstrukcje oraz zadaszenia. Proponujemy funkcjonalne elementy małej architektury, które pozwalają efektywnie zagospodarować przestrzeń wokół budynku. Jako producent możemy zaproponować szeroką gamę rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W asortymencie obejmującym elementy małej architektury oferujemy zadaszenia przystanków, pomostów, wiaty wózkowe, wiaty na campery, wiaty nad wjazd do garażu oraz wiele innych.

Elementy ozdobne małej architektury

W ofercie Sawo znaleźć można także elementy ozdobne małej architektury, które sprawia, że przestrzeń będzie bardziej funkcjonalna i milsza dla oka. Produkujemy stylowe donice i kwietniki, które pozwalają wprowadzić zieleń do przestrzeni miejskiej czy firmowej. Realizujemy produkcję na indywidualne zamówienie oraz szybką realizację.

W ramach małej architektury, projektujemy i tworzymy także wygodne krzesła i ławki parkowe oraz miejskie, które można zamontować w dowolnych miejscach. Istnieje możliwość wyboru kształtu, koloru, a także wykonania pod indywidualne zamówienie.

Doświadczenie i profesjonalizm

Wspólnym mianownikiem wszystkich konstrukcji jest zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Mała architektura jest szczególnie narażona na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dlatego stosujemy najlepsze środki zabezpieczające przed wilgocią oraz skrajnymi temperaturami. W procesie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal, szkło, poliwęglany, blachę trapezową oraz płyty warstwowe. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Rozwinięte zaplecze techniczne pozwala nam realizować projekty z zakresu małej architektury zgodnie z wytycznymi klienta. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, staramy się podpowiadać optymalne rozwiązania. Najlepszym potwierdzeniem wysokich kompetencji oraz jakości oferowanych rozwiązań jest bogate portfolio. Jego ważnym elementem jest mała architektura i konstrukcje projektowane na zlecenie firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z całego kraju.

Postaw na sprawdzone rozwiązania gwarantujące trwałość, funkcjonalność i nienaganny wygląd.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: