Dla naszych rowerzystów

Styl i funkcjonalność

Samoobsługowe stacje naprawcze dla rowerów

Informacje ogólne

W ostatnim czasie możemy zauważyć wzrost popularności rowerów i hulajnóg zarówno tych klasycznych jak i napędzanych energią elektryczną. W naszej ofercie, oprócz wiat rowerowych i stojaków, znajdują się również samoobsługowe stacje naprawcze prosto od producenta. Są one wyposażone w szereg narzędzi niezbędnych do wykonania naprawy naszych jednośladów. W zależności od wybranej wersji stacja naprawy rowerów może być wyposażona w pompkę nożną, ręczną lub kompresor elektryczny (230V). Stacja naprawcza może zostać pomalowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

E-bike i moduły dodatkowe

Każdą produkowaną przez nas stację można uzupełnić o dodatkowy moduł, który jest z nią łączony i stanowi jej integralną część. W dobie popularności pojazdów napędzanych energią elektryczną szczególnie polecamy moduł E-bike, który pozwala na jednoczesne podłączenie i ładowanie dwóch pojazdów. Opcje modułów dodatkowych możliwych do zastosowania w stacji naprawczej:

Stacje serwisowe dla rowerów

Jak poradzić sobie z niezbędną naprawą roweru w drodze? Korzystając z dedykowanych stacji serwisowych dla rowerów. W naszej ofercie dostępne są najbardziej nowoczesne stacje naprawy dla rowerów, które pozwalają na m.in.:

Stacja naprawy dla rowerów to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala dokonać szybkiego przeglądu także hulajnóg czy rowerów elektrycznych. Na podstawowym wyposażenia stacji serwisowej znajdują się narzędzia naprawcze, takie jak klucz płaski, łyżki do opon, ręczna pompka z manometrem, klucze nastawne i uniwersalne, a także klasyczne wkrętaki krzyżowe i płaskie. Istnieje również możliwość zamontowania dedykowanych narzędzi na indywidualne życzenie klienta.

Gdzie można zamontować stację naprawy dla rowerów?

Stacje serwisowe rowerów mogą być instalowane w dowolnych miejscach, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na terenach prywatnych. Najczęściej stacje naprawy dla rowerów można spotkać w parkach miejskich, nieopodal sklepów, wiat przystankowych czy myjni samoobsługowych. Dobrą lokalizacją są także stacje benzynowe, tereny blisko drogi rowerowej.

Przykłady oferowanych modeli

Dopasowani do każdej przestrzeni

Oferujemy stacje w kilku wersjach i wzorach w zależności od upodobań klienta. Nowość w naszym asortymencie stanowią stacje RETRO, do wyboru w trzech wersjach stylistycznych. Swoim wyglądem doskonale wpiszą się w każde, nawet najbardziej wymagające otoczenie. Dodatkowo powierzchnia stacji naprawczej może zostać wykorzystana w celach informacyjnych i reklamowych, poprzez umieszczenie na niej trwałych naklejek. Na takiej etykiecie można umieścić logo firmy, motywacyjne hasło lub inną dowolną grafikę.

Potrzebujesz pomocy? Kontakt z działem sprzedaży:

Zobacz inne produkty: